CASUAL LICHTGEWICHT
Een beetje frisjes, maar niet echt koud? Hier komt de bodywarmer e.s.motion ten tot zijn recht! Met de bijzonder lichte textuur voegt hij een extra dosis warmte toe aan elke zomerse workwearlook zonder de bewegingsvrijheid op het werk te beperken. Met een coole doorgestikte look en een breed scala aan kleuren is het de perfecte metgezel voor elke outfit.
Super licht en aangenaam warme doorgestikte bodywarmer
Materiaal: 93% polyamide / 7% elasthan (ca. 126 g/m²),
voering en wattering: 100% polyester
Wasbaar op 40°C.
EEN STAP VERDER GEDACHT
Als in watten verpakt: Zo zacht en vederlicht voelt het gewatteerde jack bij het dragen aan. Lichte warme laag, coole stijl!
MIJN EIGEN BODYWARMERZAKKEN
Wij scheppen ordelijke ruimte! Want in deze lichte bodywarmer zijn drie praktische ritszakken verborgen. Hier kunnen documenten, notities en dergelijke veilig worden opgeborgen.
Thank you for visiting the workwear world ofEngelbert Strauss! Please note that deliveries can only be made within The Netherlands. We will be happy to accept your order in the online shop Germany and deliver to your country.
Wij zijn blij, dat u de workwear-wereld van Engelbert Strauss bezoekt! Let erop, dat alleen leveringen binnen Nederland mogelijk zijn. We accepteren uw bestelling met de leveringsmogelijkheid in uw land graag in de onlineshop Duitsland.