Verpakkingsplakband op basis van polypropyleenfolie en een speciale acrylemulsielijm met zeer hoge hechtkracht. Direct een veilige sluiting van de doos na het plakken gerealiseerd. Door de hoge UV- en verouderingsbestendigheid is het plakband uitstekend geschikt voor langdurige opslag en gebruik buiten.
Breedte: 50 mm
Lengte: 66 m
Toepassingen: probleemloze en geruisloze handmatige verwerking, universeel bruikbaar voor het sluiten van lichte tot middelzware verzenddozen, verpakking.
Let op: onze gebruiksaanbevelingen zijn gebaseerd op ervaringen uit de praktijk. Omdat de gebruiksomstandigheden altijd weer verschillen, raden wij aan de geschiktheid van het plakband eerst uit te proberen op het werkstuk!
Thank you for visiting the workwear world ofEngelbert Strauss! Please note that deliveries can only be made within The Netherlands. We will be happy to accept your order in the online shop Germany and deliver to your country.
Wij zijn blij, dat u de workwear-wereld van Engelbert Strauss bezoekt! Let erop, dat alleen leveringen binnen Nederland mogelijk zijn. We accepteren uw bestelling met de leveringsmogelijkheid in uw land graag in de onlineshop Duitsland.