Perfect uitgerust
met het e.s. riem legpack
De legpack wordt bijzonder praktisch en comfortabel in combinatie met de extra verkrijgbare e.s. riem legpack. De extra vulling maakt het echt comfortabel ondanks volle tassen. En omdat de riem over de broek zit, kunnen de tassen snel vast- en losgekoppeld worden. Dat is flexibiliteit zoals die nodig is op de bouwplaats.
Thank you for visiting the workwear world ofEngelbert Strauss! Please note that deliveries can only be made within The Netherlands. We will be happy to accept your order in the online shop Germany and deliver to your country.
Wij zijn blij, dat u de workwear-wereld van Engelbert Strauss bezoekt! Let erop, dat alleen leveringen binnen Nederland mogelijk zijn. We accepteren uw bestelling met de leveringsmogelijkheid in uw land graag in de onlineshop Duitsland.